Ziek … en toch onderwijs

OZL IJsselgroep

OZL IJsselgroep

OZL IJsselgroep
Adres:  Dr. Van Deenweg 104,
8025 BJ  Zwolle (kaart)
Telefoon: 088 – 09 31 880
@: ozl.info@ijsselgroep.nl
Coördinator:  Jan Haverkate

Per 1 april heeft er een wijziging in regioindeling plaatsgevonden. Hier kunt u daar meer over lezen.

Meer informatie over OZL IJsselgroep kunt u vinden in onze digitale folder.

janJan Haverkate
Consulent OZL, coördinator en teamleider
@: jan.haverkate@ijsselgroep.nl
Telefoon: 06 – 13 029 832

Ineke Holtman
Consulent OZL
@: ineke.holtman@ijsselgroep.nl
Telefoon: 06 – 1400 1845

geesjeGeesje Schuurman
Consulent OZL
@: geesje.schuurman@ijsselgroep.nl
Telefoon: 06 – 53 172 130

michealMichael de Waard
Consulent OZL
@: michael.dewaard@ijsselgroep.nl
Telefoon: 06 – 53 172 522

addieAddie Sierksma
Consulent OZL
@: addie.sierksma@ijsselgroep.nl
Telefoon: 06 – 53 172 589

Els Scharenborg
Consulent OZL
@: els.scharenborg@ijsselgroep.nl
Telefoon: 06 – 42 602 394

Barbara Thijssen
Consulent OZL
@: barbara.thijssen@ijsselgroep.nl
Telefoon:  06 – 50 675 434

Sabine Timmers
Consulent OZL
@: sabine.timmers@ijsselgroep.nl
Telefoon:  06 – 14 00 10 40

Imke van de Venne
Consulent OZL
@: imke.vandevenne@ijsselgroep.nl
Telefoon:  06 – 14 00 18 49

Marit Helmholt
Consulent OZL
@: marit.helmholt@ijsselgroep.nl
Telefoon:  06 – 51 26 87 91

Constance Leijn
Consulent OZL
@: constance.leijn@ijsselgroep.nl
Telefoon:  06 – 14 00 29 36

Erna Landkroon
Secretaresse OZL
@: erna.landkroon@ijsselgroep.nl
Telefoon:  06 – 15 255 585

Het werkgebied van OZL IJsselgroep beslaat de volgende gemeenten:

Aalten, Almelo, Almere, Apeldoorn, Berkelland, Bome, Bronckhorst, Brummen, Dalfsen, Deventer, Dinkelland, Doesburg, Doetichem, Dronten, Enschede, Elburg, Epe, Ermelo, Haaksbergen, Hardenberg, Harderwijk, Hattem, Heerde, Hellendoorn, Hengelo, Hof van Twente, Kampen, Lelystad, Lochem, Losser, Montferland, Noordoostpolder, Nunspeet, Oldebroek, Oldenzaal, Olst-Wijhe, Ommen, Oost Gelre, Oude IJsselstreek, Putten, Raalte, Ruurlo, Rijnwaarden, Rijssen-Holten, Staphorst, Steenwijkerland, Tubbergen, Twenterand, Urk, Voorst, Wierden, Winterswijk, Zeewolde, Zevenaar, Zutphen, Zwartewaterland, Zwolle.

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes